O mnie…

Cześć! Nazywam się Sława Wronek-Kuch. Chcę mieć w życiu więcej, nie na sztuki, ale jakościowo. Nie zgadzam się na byle jakie związki, jedzenie i rozrywkę. Lubię myśleć wielkimi kategoriami i mieć marzenia z czapy. Im częściej słyszę, że coś jest niemożliwe, tym mniej mówię o swoich pomysłach, a więcej działam. To działanie przychodzi mi coraz łatwiej, bo wiem już jak to robić. Dziesiątki kursów, setki książek i sprawdzanie tego wszystkiego w praktyce. To wiele godzin nauki i pracy, i wkurza mnie, że w dzisiejszym świecie wszystko ma być szybkie, łatwe i bez bólu. I nie, to nie jest blog o masochizmie, ale jeżeli szukasz cudownych sposobów na zmianę bez działania, to nie trudź się i nie czytaj dalej…

Nie znaczy to jednak, że zmiany muszą być drogą przez mękę. Powiem więcej, są rzeczy, które można zmienić szybko i łatwo, o ile działasz. Dlatego jeżeli chcesz zmienić swoje życie, znaleźć to co naprawdę Cię kręci i w końcu żyć po swojemu, to znajdziesz tu TO CO DZIAŁA.


Gotowa? Czy chcesz jeszcze pomarudzić, popłakać w poduszkę, że życie takie trudne, nikt Cię nie kocha, nikt Cię nie lubi i ptaki na Ciebie srają? Śmiało. Powiem więcej daj sobie na to marudzenie tyle czasu, ile potrzebujesz, aż sama się tym znudzisz. Serio. U mnie wiele zmian zaczęło się od tego, że nie mogłam już słuchać własnego biadolenia. A jak już się znudzisz, to weź jakiekolwiek ćwiczenie z tego bloga i je zrób. Nie wiesz nad czym pracować? Pobierz PYTANIA MOCY – narzędzie, które pomoże Ci znaleźć to co naprawdę chcesz robić w życiu.

TO CO, PITOLIMY CZY ROBIMY? Może już czas na to drugie…

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter i pobierz bezpłatnie
Pytania Mocy, które pomogą Ci odkryć to, co chcesz robić w życiu.